KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6947433
nr 694 7433
Blandteknik
Signerad, folkvimmel, 30x38
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 april 2011
kl 19:23:18
1.100 kr
150 kr
250 kr
900 kr
1.100 kr